Salon oświetlenia multilampy.pl
Zamówienia telefoniczne 502 635 029
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie

Lampy stołowe z foto abażurem

Przedstawiamy lampy stołowe z foto abażurem. Foto abażur w lampie wykonany jest z tzw. backlightu - materiał winylowy, który zyskuje przy bliższym podświetleniu. Doskonale rozprasza i przepuszcza światło, zwłaszcza gdy jego strumień skierowany jest na wydruk od tyłu. Dzięki temu uzyskujemy wyraźne, żywe, soczyste kolory i mocno zaznaczone kształty, co zdecydowanie zwiększa atrakcyjność grafiki.

Dostępne są 3 linie wzornicze lampek stołowych:

Lampa stojąca EKO to mała lampa z wielkim potencjałem. Jest nieduża, więc bardzo dobrze sprawdzi się na małych powierzchniach. Jej nowoczesna i lekka forma nada pomieszczeniu odpowiednią estetykę nie obciążając go przy tym wizualnie. Lampa daje ładne, rozproszone światło przy którym można pracować lub czytać książkę. Podstawa jest metalowa, lecz na tyle lekka, by lampę można było przenieść.

Lampa stojąca mała idealnie nadaje się jako lampka nocna, może służyć również jako nastrojowe źródło światła w salonie. Dzięki zwiększonej powierzchni abażuru światło lampy jest lepiej rozproszone i po zmroku stwarza przytulną atmosferę. Drewniana podstawa bukowa dodaje lampie elegancji i potęguje wrażenie stabilności mimo swojej niewielkiej wagi. Dodatkowo podstawy podklejone są od spodu gumowymi podkładkami, które zapobiegają przypadkowemu przesuwaniu lub rysowaniu się mebli.

Lampa stojąca duża na stabilnej, wysokiej, drewnianej podstawie będzie idealnym elementem dekoracyjnym do dużych pomieszczeń. W ciągu dnia podkreśli swoim wyglądem aranżację wnętrza i jego oryginalność, a wieczorem stworzy przytulny nastrój. Malowane podstawy dostępne w czterech odcieniach ułatwią dopasowanie lampy do innych elementów wyposażenia. Dodatkowo podstawy podklejone są od spodu gumowymi podkładkami, które zapobiegają przypadkowemu przesuwaniu lub rysowaniu się mebli.Najczęściej wybierane
Produkty : 383
Filtruj / sortuj

Nietypowa ozdoba

Lampy stołowe z foto abażurem wykonane są z winylowego materiału zwanego backlightem, który zyskuje przy bliższym podświetleniu. Dzięki funkcji rozpraszania i przepuszczania wiązki światła, padającego od tyłu na wydruk tworzy wyraźne i żywe grafiki w soczystych kolorach. Oferujemy trzy różne wersje wzornicze lampek stołowych.

Lampa stojąca Eko

Mała lampa, która bardzo dobrze sprawdzi się na małych powierzchniach. Jej nowoczesna i lekka forma nada pomieszczeniu odpowiednią estetykę nie obciążając go przy tym wizualnie. Nieduża lampa stołowa z foto abażurem daje przyjemne rozproszone światło przy którym można pracować lub czytać książkę. Podstawa jest metalowa, lecz na tyle lekka, by lampę można było przenieść.

Lampa stojąca mała

Lampa na stół z foto abażurem, która sprawdzi się jako lampka nocna lub nastrojowe źródło światła w salonie. Dzięki zwiększonej powierzchni abażuru światło lampy jest lepiej rozproszone i po zmroku stwarza przytulną atmosferę. Drewniana podstawa bukowa dodaje elegancji i potęguje wrażenie stabilności, z kolei podstawy podklejone od spodu gumowymi podkładkami, zapobiegają przesuwaniu lub rysowaniu się mebli.

Lampa stojąca duża

Idealny element dekoracyjny do dużych pomieszczeń. Lampa stojąca z foto abażurem na wysokiej, drewnianej podstawie w ciągu dnia podkreśli oryginalna aranżację wnętrza, a wieczorem stworzy przytulny nastrój. Malowane podstawy dostępne w czterech odcieniach ułatwią dopasowanie lampy do innych elementów wyposażenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium