Zamówienia telefoniczne 502 635 029
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie
Kategorie blog

Lampy sufitowe - tuby i sześciany

Lampy sufitowe - tuby i sześciany

Niegdyś bagatelizowane, obecnie stanowią jeden z głównych elementów składowych pomieszczeń. Lampy, bo o nich mowa, doczekały się wyjątkowej prezentacji i projektów, tworzonych przez cenionych artystów. Obecnie nie bez znaczenia pozostaje więc wybór oświetlenia do swojego domu, czy biura, które stanowić będzie ważny element jego wystroju. Na co postawić i nie żałować?

Pomieszczenia pozwalające na swobodę.

Salon z wysoko położonym sufitem daje duże możliwości wyboru odpowiedniego oświetlenia. Właściciele tego typu pomieszczeń mogą zdecydować się na designerskie tuby, czyli lampy osiągające długość nawet kilkudziesięciu centymetrów.

Tego typu produktem jest czarno- złota lampa Argon LED punktowo oświetlająca wnętrze. Ze względu na swoją specyfikę lampa może być wykorzystywana do oświetlania stołu w części jadalnej salonu lub jako samodzielna dekoracja pomieszczenia. Warto bowiem wspomnieć, że sam produkt to aż 50 cm długości, co dodaje mu efektowności.

Pomieszczenia z wysokimi sufitami stanowią perfekcyjne miejsce do instalowania lamp wiszących, stąd propozycja wykorzystania modelu Argon LED. Nowoczesna forma produktu sprawdzi się zwłaszcza w stylowo urządzonych, eleganckich salonach, choć można go także wkomponować we wnętrza w stylu skandynawskim.

Co z niskimi sufitami?

Wnętrza niskie, z sufitem położonym zaledwie kilkadziesiąt centymetrów nad głową człowieka również mogą zyskać designerskie oświetlenie. Spektakularna tuba może zostać w nich zastąpiona lampami w kształcie sześcianów. Tego typu oświetlenie to między innymi Basic Square II, czyli lampa pozwalająca na swobodną regulację kierunku padania światła. Designerski projekt zamknięty został w niewielkich rozmiarach (tylko 12,5 cm wysokości), przez co może być swobodnie montowany nawet w pomieszczeniach z nisko zawieszonym sufitem.

Lampa posiada 2 źródła światła, pozwalające na ich regulację. Nabywcy zastanawiający się nad tym, do jakiego typu pomieszczeń nadaje się sześcienne oświetlenie mogą być spokojni - ze względu na swój charakter i budowę Basic Square II sprawdzi się zarówno w loftowych wnętrzach, jak i modnych w ostatnim czasie pomieszczeniach w stylu skandynawskim.

Wybór oświetlenia do salonu nie musi odbywać się jedynie przez pryzmat wysokości pomieszczenia, choć często jest to główne kryterium. Nie ma wątpliwości, że posiadacze wysokich salonów mają większą swobodę w wyborze lamp do swojego domu, jednakże pozostała część nabywców także może wybierać spośród designerskich projektów. Oświetlenie to jeden z najważniejszych elementów w domu - nie wolno więc go bagatelizować!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium