Klosz szklany Beta kula D145 biały
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz w kształcie otwartej kuli w kolorze biały połysk.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E27 (duży gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 4,2 cm |
| Max. średnica/szerokość | 14,5 cm |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Kolor | biały połysk |
| Materiał | szkło |
| Waga | 0,2 kg |
| Motyw | gładki |
| Uwagi | średnica dolnego otworu - 7,5 cm |


by 