Amedeo lampa sufitowa 5-punktowa złota FC17106/4+1-GLD
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 5 punktowa z kloszem wykonanym z przeźroczystych kryształowych sztabek. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Lampa idealnie pasuje do eleganckich i nowoczesnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |
| Uwagi | Produkt wymaga samodzielnego złożenia. |


by 