Cubus Graphite lampa wisząca 6-punktowa 2833
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi kloszami. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 68 cm x 38 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 