Cubus Graphite lampa wisząca 8-punktowa 4113
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 8 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze grafitowym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 95 cm x 36 cm |
| Wysokość | 175 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 5,77 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 