Klosz szklany Moza D130 biały połysk
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz o lejkowatym kształcie zwężającym się ku dołowi w kolorze białym połysku.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E27 (duży gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 4,2 cm |
| Max. średnica/szerokość | 13 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Kolor | biały połysk |
| Materiał | szkło |
| Waga | 0,16 kg |
| Motyw | gładki |
| Uwagi | średnica dolnego otworu - 8,3 cm |


by 