Mini kinkiet 3-punktowy chrom/biały 106382
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 3 punktowy ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w chromie. Oprawa pasuje do większości aranżacji a szczególnie dobrze sprawdzi się w łazienkach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 18W |
| Żarówki w komplecie | tak |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Moc całkowita źródła światła LED | 54W |
| Szerokość | 50 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Waga | 1,23 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 