Cyra LED kinkiet elewacyjny 2-punktowy z czujnikiem ruchu ciemnoszary 5198102118
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet elewacyjny z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze ciemnoszarym/grafitowym. Dwie ruchome tuby świecące w górę i w dół, które można obracać maksymalnie o 350° niezależnie od siebie i nadawać im odmienny względem siebie kierunek padania światła. Dzięki temu w każdej chwili można dostosować oświetlenie do swoich potrzeb. Kinkiet ze zintegrowanym czujnikiem ruchu.
- wykrywanie ruchu: max. 17 m. w poziomie, max. 2,5 m. w pionie, strefa wykrywania ruchu: 180 stopni,
- regulowany czas świecenia: 5 s - 10 min,
- regulacja natężenia oświetlenia zewnętrznego przy której zaczyna działać czujnik ruchu: od 10 luxów.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 15W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość od ściany do końca lampy | 12 cm |
| Rozpiętość/średnica | 7,8 cm |
| Wysokość | 24,5 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Czujnik ruchu | tak |


by 