Paros LED lampa wisząca 3-punktowa czarna R32043132
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Jasność oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami. Światło tej lampy jest emitowane w górę i w dół. Wysokość nowoczesnej lampy można zmienić w dowolnym momencie, po prostu podnosząc ją lub ciągnąc w dół.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 21W + 11W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3000 lm + 900 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 90 cm x 4 cm |
| Wysokość | 95-150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 