Knulle lampa stołowa 1-punktowa czarna 45504/01/30
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z metalowym czarnym kloszem. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Podstawa jest asymetryczna i nadaje lampie zaskakujący wygląd. Powyżej jest wystarczająco dużo miejsca, aby rozprowadzić piękny blask. Przełącznik w przewodzie za pomocą którego można łatwo włączać i wyłączać światło.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 15 cm |
| Wysokość | 28,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 9,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Waga | 0,95 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 