Faro lampa wisząca 2-punktowa czarna 6008
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa z metalowymi kloszami. Całość wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 92 cm x 33,5 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 33,5 cm |
| Waga | 2,1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 