Chillin kinkiet 2-punktowy biały 8216
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy z abażurem oraz dodatkowym regulowany źródłem. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Kinkiet posiada zabudowane dwa wyłączniki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) + G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | E27 - 40W , G9- 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 22 cm |
| Wysokość | 30 - 42 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 