Wenecja lampa sufitowa 4-punktowa chrom 5191/4 8C
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z kloszem utworzonym z kryształowych wisiorków. Elementy metalowe wykończone w chromie. Lampa zachwyca swoim niebywałem wyglądem, idealnie pasuje zarówno do klasycznego jak i nowoczesnego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 48 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Waga | 6 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, szkło |


by 