Cyclone LED lampa stołowa 1-punktowa chrom EU97293-1CL
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stołowa 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w chromie. Przezroczysty szklany klosz i akrylowa konstrukcja wewnątrz zapewniają naprawdę piękne, eleganckie wykończenie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 399 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 11,5 cm |
| Wysokość | 20,5 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło + tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, szkło, akryl |


by 