Erik lampa wisząca 5-punktowa czarna/naturalny MLP7227
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa z metalowymi kloszami w kolorze czarnym. Elementy drewniane wykończone w kolorze naturalnym. Lampa idealnie wkomponuje się w loftowe i nowoczesne wnętrza. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 60 - 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 18 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + drewno (kolor naturalny) |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 