Lantern Grande lampa wisząca 12-punktowa chrom 30612-12CC
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 12 punktowa ze szklanym przeźroczystym kloszem. Dwanaście lamp w stylu świec na trzech poziomach zapewnia wystarczającą ilość światła przez zakrzywione szklane panele do każdego przedpokoju, kuchni lub jadalni. Możliwość regulowania wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 12-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 54 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 110 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 15,1 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 