Cover Wood lampa sufitowa (spot) 1-punktowa czarna 4673
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z metalowym kloszem. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym z dodatkowymi elementami drewnianymi. Możliwość regulowania położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 11 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Waga | 0,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + drewno (kolor naturalny) |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 