Flemish lampa stołowa 1-punktowa antyczny mosiądz EU4023AB
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z materiałowym plisowanym abażurem. Podstawa ma tradycyjny kształt i została wykonana z metalu w kolorze antycznego mosiądzu. Lampa stołowa jest bogato zdobiona i stanowi idealne uzupełnienie każdego bardziej tradycyjnego wystroju.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 62 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm |
| Waga | 1,89 kg |
| Kolor konstrukcji | antyczny mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | beżowy (od spodu biały) |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, tkanina |


by 