Fernandez LED lampa stołowa zewnętrzna czarna R54096132
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa ogrodowa bezprzewodowa z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym matowym. Posiada dotykowy włącznik z funkcją zmiany barwy światła, oraz podstawkę ze złączem USB z funkcją ładowania. Lampę można ustawić w wybranym miejscu bez żadnych kabli.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulator |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 1W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak, za pomocą regulacji na lampie |
| Strumień świetlny | 130 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Długość x szerokość | 12,5 cm x 12,5 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 