Arco kinkiet 2-punktowy mosiądz MOD223WL-02BS
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy ze szklanymi kloszami z falistą fakturą. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 25 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 18 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Waga | 1,23 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 