Orson lampa wisząca 3-punktowa czarna/bursztynowa 4568
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi, bursztynowymi kloszami. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym, elementy drewniane w kolorze jasnego drewna. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 83 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 14 |
| Szerokość klosza / abażura | 13 cm |
| Waga | 1,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + jasne drewno |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, drewno, szkło |


by 