Halo D120 LED lampa sufitowa (z pilotem) złota AZ5346
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. HALO TOP 120 CCT BK + REMOTE CONTROL odznacza się sporą funkcjonalnością, na którą wpływa choćby regulacja natężenia światła i temperatury barwowej oraz możliwość zdalnego kontrolowania warunków oświetleniowych z pomocą pilota.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 60 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 3600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Rozpiętość/średnica | 120 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |
| Lampa z pilotem | tak |


by 