Ahigal kinkiet 1xE14 złoty LE41849
towar niedostępny
Opis
Klasyczny kinkiet ze szklanym ozdobnym przezroczystym kloszem. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze złotym mosiężnym szczotkowanym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 27,5 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 18 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty mosiężny szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | przezroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 