Rea lampa wisząca 1xE14 czarna/beton SL.1223
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z kloszem wykonanym z betonu dekoracyjnego. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Oprawa doskonale sprawdza się zarówno w domu rustykalnym, jak i nowoczesnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość | 125 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 22 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | szary |
| Osłona źródła światła | beton |
| Materiał | metal, beton |


by 