Natalie kinkiet 2xG9/IP44 mosiądz 10727
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy ze szklanym białym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym mosiężnym szczotkowanym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 7 cm |
| Wysokość | 29,5 cm |
| Waga | 0,51 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty mosiężny szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 