Ceara lampa sufitowa 1xGU10/IP44 biała 10715
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa tuba 1 punktowa wykończona w kolorze białym o podwyższonej odporności na wilgoć IP44. Lampa idealnie nadaje się do łazienki, ale też do innych pomieszczeń.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8,5 cm |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 