Sidewalk Square oprawa zewnętrzna 1xLED/3W czarna 8148
towar niedostępny
Opis
Lampa zewnętrzna 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Oprawa doskonale nadaje się do montażu na ścianie budynków, ogrodzeń, murów.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 2,6 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 0,29 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 