Naświetlacz LED przenośny na statywie 2x100W/16000lm/4500K/IP65
towar niedostępny
Opis
Zestaw dwóch naświetlaczy LED, przenośny teleskopowy podwójny statyw o max wysokości 1,6 m., kabel zasilający z wtyczką o długości około 1,5 m. Produkt posiada solidną metalową konstrukcję. Podstawa typu tri-pod regulowana, z blokadą rozstawu. Wysokość regulowana za pomocą szerokości rozstawu nóg oraz dwóch wysuwanych członów wyposażonych w blokadę gwintową. Wodoodporność IP65 pozwala na stosowanie lampy również na zewnątrz przy zmiennych warunkach atmosferycznych.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2x100 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 2x8000 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 4500K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | Wymiary statywu: 160 x 75 [cm], wymiary naświetlacza: 25 x 22 x 3,3 [cm], długość belki poprzecznej: 50 [cm] |
| Wysokość | 60 - 160 cm |
| Kolor konstrukcji | żółty + czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło hartowane |


by 