Esme lampa wisząca 6xE27 czarna/multikolor 4819
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze grafitowym, topaz, transparentnym. Klosze w kształcie kul dostępne są w czterech rozmiarach, co daje Ci możliwość dopasowania oświetlenia do każdej przestrzeni. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 77 cm x 47 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm, 25 cm, 18 cm |
| Waga | 7,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy, topaz, transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 