Astrifero lampa wisząca 10xE27 czarna/transparentny ST-9047-10 transparent
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wiszącą 10 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kul. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości poprzez wkręcenie wybranych długości rurek (50cm, 30cm, 15 cm). Idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 10-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 90 cm (średnica podsufitki 12 cm) |
| Wysokość | 63 cm - 193 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Uwagi | Produkt wymaga samodzielnego złożenia. |


by 