Elio lampa wisząca 3xE27 czarna/multikolor 5972
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze: transparentnym, topazowym, grafitowym Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | max. 400 cm |
| Wysokość | 210 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 23 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 4,15 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny + grafitowy + topazowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 