Livia lampa sufitowa (spot) 3xGU10 niebieska 10238
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 3 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze niebieskim.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 52 cm x 17,5 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | niebieski |
| Kolor klosza / abażura | niebieski |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 