Bina lampa wisząca 3xE27 czarna 13451/03/31
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z kloszami wykonanymi z wysokiej jakości porcelany w kolorze białym. Dekoracyjne wycięcia na kloszach tworzą subtelny efekt świetlny. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 45,5 cm x 40 cm |
| Rozpiętość/średnica | podsufitka 35 cm |
| Wysokość | 145,7 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 4,55 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | Inne |
| Materiał | metal, porcelana |


by 