Karin lampa stołowa 1xE27 czarna 4342AR
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z abażurem w kolorze czarnym (od spodu złotym). Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Włącznik na przewodzie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 18 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 25 cm |
| Waga | 1,35 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, materiał |


by 