Nira lampa stołowa 3xE14 czarny chrom MT3523-3S-EBCN
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 3 punktowa z kloszem wykonanym ze szklanych, dymionych szybek. Metalowa podstawa wykończona w kolorze czarnego chromu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm (podstawa 16 cm) |
| Wysokość | 42 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 23 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny chrom |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 