Turyn IP44 lampa wisząca 1xGU10 biała
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca tuba w kolorze białym przysłonięta od spodu przezroczystym pierścieniem z akrylu. Oprawa posiada podwyższoną odporność IP44 na wnikanie wilgoci, idealna do łazienki jak i do innych pomieszczeń. Załączone kołki i wkręty do montażu oprawy są przeznaczone do podłoża o strukturze pełnej (beton, cegła pełna). Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 6 cm |
| Wysokość | max. 116 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 20 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,5 cm |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |


by 