Malawi H101 lampa ogrodowa z czujnikiem ruchu 1xLED/5W/CCT/IP65 453769142
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca z wbudowanym źródłem światła LED. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze antracytu. Wyposażona w czujnik ruchu i zmierzchu. Świeci w sposób ciągły o jasności 10%. Gdy tylko czujnik ruchu zarejestruje aktywność w bezpośrednim sąsiedztwie, jasność automatycznie wzrasta do 100%. Możliwości działania: lampa może być używana wyłącznie z energią słoneczną, tylko z napięciem sieciowym lub w trybie hybrydowym. W przypadku niewystarczającego napięcia akumulatora automatycznie przełącza się na pracę sieciową, podczas gdy akumulator jest ładowany wyłącznie poprzez panel słoneczny. Płynna zmiana barwy światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V, akumulator, moduł słoneczny |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 700 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 101 cm |
| Waga | 3,6 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | aluminium, akryl |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 