Esterno lampa stołowa 1xLED/1,2W IP44 szara 1003
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stołowa chrakterystyczna dzięki nowoczesnej stylistyce oraz filamencie, który na podobieństwo wiązki lasera widnieje wewnątrz lampy. Filament nie jest statyczny po potrząśnięciu lampa odkształca się po to, by za chwilę powrócić do swojego zwyczajnego wyglądu. Idealnie sprawdzi się w biurze, sypialni, pokoju młodzieżowym czy też na tarasie dzięki podwyższonej klasie szczelności. Lampka posiada dotykowy włącznik wystarczy delikatnie przesunąć palcem, by włączyć światło.
- Ładowanie za pomocą przewodu USB.
- 3 poziomy jasności - wystarczy nacisnąć klawisz przy podstawie, by rozjaśnić lub przyciemnić lampę.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 1,2 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 100 lm |
| Barwa światła LED | 2700K (ciepła biała) |
| Szerokość | 13,5 cm |
| Wysokość | 38,9 cm |
| Kolor konstrukcji | szary |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |


by 