Tubo lampa sufitowa (spot) LED/12W/4000K czarna
towar niedostępny
Opis
Spot natynkowy 1 punktowy w kolorze czarnym, z wbudowanym źródłem światła LED. Dzięki możliwości regulacji kąta padania światła, lampa ta świetnie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach o niskim suficie, jak i w pokojach o wyższych przestrzeniach. Lampę można zamontować do ściany lub do sufitu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| Kąt świecenia | 45 stopni |
| Strumień świetlny | 1020 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 