Mizu lampa sufitowa 1xGX53 czarna 01448/1
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z metalowym kloszem. Czarne, geometryczne ramiona zakończone okrągłymi kloszami tworzą dynamiczną kompozycję, idealnie pasującą do wnętrz w stylu industrialnym i loftowym. Regulowane kierunki światła pozwalają na efektywne oświetlenie pomieszczenia, jednocześnie dodając mu charakteru i stylu. Kolekcja MIZU doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni czy biurze, tworząc nowoczesną i elegancką atmosferę.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 30 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 