Amulet lampa wisząca LED/16W złota MOD555PL-L11G3K
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosze wykonane z ryflowanego szkła, które pięknie rozprasza światło. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa nada naszemu wnętrzu szyku i elegancji. Będzie również świetnym elementem dekoracyjnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 16 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 700 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 27,8 cm |
| Wysokość | 374,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 9 cm |
| Waga | 2,24 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 