Lucille lampa wisząca 1xE27 czarna/brązowy R36111026
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z kloszem wykonanym z przędzy papierowej w kolorze brązowym. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym matowym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 15 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | brązowy |
| Osłona źródła światła | naturalny materiał |
| Materiał | metal, przędza papierowa |


by 