Lotus lampa sufitowa 2xE14 czarna/zielona 1461/2
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa z welurowymi abażurami w kolorze zielonym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Wyjątkowe abażury w kształcie liści dodają lampie niezwykłej delikatności. Najlepiej prezentuje się w salonie lub sypialni i z pewnością przykuje uwagę wszystkich gości. Otwarte abażury doskonale oświetlą pomieszczenie, tworząc niepowtarzalny klimat.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 105 cm |
| Wysokość | 54 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | zielony |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, welur |


by 