Silva D14 lampa wisząca 1xE27 czarna/grafitowy K-5750
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze grafitowym. Jej czarna, metalowa konstrukcja w połączeniu z grafitowym, ryflowanym kloszem tworzy efektowną całość, która idealnie pasuje do nowoczesnych, industrialnych i loftowych wnętrz. Lampa SILVA to doskonały wybór dla osób ceniących subtelne i stylowe oświetlenie. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 14 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 22 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 