Line lampa sufitowa LED/78W/CCT czarna MOD016CL-L80BK
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość zmiany barwy światła za pomocą włącznika 3000K-4000K.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 78 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 2900 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 78 cm x 68 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Waga | 3,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 