Nico lampa wisząca 4xLED 18W złota biały PND-8545-4H-AB-WH
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym szklanym białym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1925 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 65 cm x 15 cm |
| Wysokość | 113 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 