Mora panel natynkowy LED 24W CCT IP44 biały
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa plafon natynkowy z wbudowanym źródłem światła LED osłonięta białym tworzywem sztucznym. Idealna do oświetlenia łazienki, tarasów, balkonów. Korpus lampy wykonany z aluminium w kolorze białym. Użytkownik może przełączać pomiędzy barwą ciepłą (3000 k), neutralną (4000 k) i zimną (5700 K). Dzięki przełącznikowi, który umieszczony jest w obudowie urządzenia, mamy możliwość dowolnego sterowania barwą oświetlenia.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24 W |
| Kąt świecenia | 100 stopni |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Długość x szerokość | 30 cm x 30 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | możliwość motażu na ścianie i/lub suficie |


by 