Chao kinkiet 1xG9 czarny złoty LE44270
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet ze szklanym białym kloszem. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym i w kolorze złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 11 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 19 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 11 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 