Avola kinkiet 2xG9 złoty/transparentny 41485
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy ze szklanymi kloszami w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 31 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 25 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 